Autor a bloger

  • Autor knížek \"Na křídlech racků\" a \"Cesta do Peru\"
  • Bloger létání a života
  • Přispěvatel do leteckých časopisů

Kniha "První krok"

Knihu jsem sepsal a vydal s mým parťákem Zdeňkem Weberem a zaměřili jsme se na to, jak my vidíme budování podnikání vlastní autentickou cestou. Jdeme do naprosté podstaty úspěšného podnikání, bez které nejsou všechny další znalosti o podnikání, prodeji a marketingu ničím jiným, než dobře nabytými, ale velmi neefektivně využitými teoretickými znalostmi.

O čem kniha je?

Chcete vstoupit na cestu podnikání nebo cestu transformace svého podnikání? Na cestu, která bude dávat smysl? Inspirujte se knihou První krok, která pomáhá abychom pracovní cestu žili jako celistvá osobnost.

\"Budujte svoje podnikání, autentickou cestou, která se liší od všech ostatních a je jen a jen vaše.\" JR

Kniha "Na křídlech racků"

V roce 2009 jsem začal psát svou druhou knihu. NA KŘÍDLECH RACKŮ. Trvalo dalších pět let než se mi ji podařilo dokončit.
Při jejím psaní jsem byl hodně inspirován Richardem Bachem - proto ten název. Děj je však absolutně autentický. Píšu o své nehodě v roce 2006. Píšu o beznaději, když jsem ležel rozlámaný v nemocnici, s více než dvěma metry jizev na těle - ty na duši už nepočítám :). Píšu o naději, když jsem přesvědčoval doktory, že budu zdráv a po pouhých šesti měsících jsem začal zase lítat.

\"Píšu o tom, co jsem se naučil cestou a přirovnávám život ke svému milovanému létání - neboť, vše je jedno.\" JR

Přispěvatel do leteckých časopisů

Dělá mi radost psát o tom, co miluju. Hodně tedy píšu o létání, protože to mám opravdu rád a dobře se o tom píše. Články do leteckých časopisů, testy letadel i jen povídky s leteckou tématikou. Některé najdete v mém Blogu.

Třemi příběhy jsem přispěl i do knihy autentických mužských příběhů - Srdce muže.

Kniha "Přežil jsem sám sebe"

Zjišťuju, že rád píšu, což je v ostrém kontrastu s tím, jaké informace jsem o svém psaní dostával ve škole. Psaní slohu byla ta velká prudírna, jak pro mne to napsat, tak i pro učitele číst to, co jsem psal s nechutí. Jenže když si vzpomenu na témata - kdo by to psal rád. Tak jsem na psaní na dlouhá léta zanevřel.

V roce 2002 jsem jel na první expedici do Peru a vyslyšel jsem volání/vizi, že o tom mám napsat knihu. Stalo se a vlastním nákladem jsem ji i vydal. Zčásti se prodala a zčásti jsem ji rozdal. Dnes už bych ji potřeboval významně přepsat, abych ji mohl pustit do světa znovu a tak zvažuji, zda se do toho pustím.

Chcete o mně vědět víc?

JAN RUDZINSKYJ

NA
KŘÍDLECH
RACKŮ

Jak jsem létal a padal

JAN RUDZINSKYJ

PRVNÍ
KROK

Cesta autentického podnikání