Přednášky a konzultace

Téma "ŽIVOT JAKO LÉTÁNÍ – LÉTÁNÍ JAKO ŽIVOT"

Přednáška

"ŽIVOT JAKO LÉTÁNÍ – LÉTÁNÍ JAKO ŽIVOT"

Přednáška ŽIVOT JAKO LÉTÁNÍ - LÉTÁNÍ JAKO ŽIVOT

Inspirativní přednáška s workshopem o životních principech a principech v létání.

Podíváme se na vaše projekty tak, jako kdybychom zrovna letěli a tedy šlo nám o život. Tento pohled odhalí světlé i stinné stránky vašeho projektu ať už chystaného, či běžícího.

Naučíme se spolu efektivní metody zvládání stresu, které používám jako show pilot před vystoupením abych se zkoncentroval a poté po vystoupení abych uvolnil nahromaděný adrenalin a vrátil se do standardního uvolněného režimu těla.

Pro zájemce nabízím možnost si toto vše procvičit i v praxi - tedy ve vzduchu.

Možná se to někomu bude zdát zvláštní porovnávat život s létání, ale já vidím obdobné principy. Stejné principy v byznyse, v projektech životních anebo v právě v tom létání. A protože jsem srdcem pilot a létám celý svůj život, rozhodl jsem se s Vámi podělit o některé principy “letu životem”.

Určeno jako motivační přednáška pro firmy.

Počet posluchačů není omezen.

Obsah přednášky

V přednášce se dotkneme principů, které jsou univerzální pro vedení firmy, projekty nebo byznys. Postupně se podíváme na tyhle otázky:

 • potřebuji udělat předletovou prohlídku zda je mé letadlo či projekt v pořádku a schopen jakéhokoliv bezpečného letu. Zkontroluji tedy vše důležité a můžu letět?

 • mám dost paliva až do cílové destinace = mám dost vnitřní energie rozjet tenhle projekt, mám na to peníze, či kde je vezmu?

 • kdo se mnou poletí, potřebuji kopilota či další posádku = kolegové, obchodní či životní partneři

 • odkud letím = znám dobře svoji výchozí pozici?

 • kam letím = jsem obeznámen s letištěm kde chci přistát - kam vlastně směřuji v životě/byznyse? Mám představu jaké to má být “až”?

 • potřebuji mezipřistání = vydrží mi mé zdroje celou dobu, nebo potřebuji “dotankovat” po cestě?

 • jak řešit krizové situace? Paradoxně úplně stejně jako v letadle..

  Těchto otázek je mnoho a můžeme se na ně spolu podívat a zodpovědět je. Vždycky je totiž lepší vědět než nevědět.

Konzultace

"ŽIVOT JAKO LÉTÁNÍ – LÉTÁNÍ JAKO ŽIVOT"

Konzultace ŽIVOT JAKO LÉTÁNÍ - LÉTÁNÍ JAKO ŽIVOT

Osobní setkání na zemi a v letadle

 

Pro koho je konzultace určena

Pro každého kdo se chce podívat hlouběji. Kdo chce teoretické znalosti posílit praxí.

Obsah balíčku

 • Jedná se kombinaci transformativní procházky, posezení a letu 
 • Poletíme letounem, který je momentálně k dispozici (Bu131 Jungmann, TL2000 Sting, Cessna 172 apod.)
 • To na co přijdeme na zemi si ověříme v praxi ve vzduchu.
 • Vyzkoušíme si stressové situace a jejich zvládání …
 • Doba společného času: intenzívní 3 hodiny.

Cena - 15 000Kč

 

Pokud chcete jít ještě hlouběji ...

 • POKUD CHCETE JÍT JEŠTĚ HLOUBĚJI ANEBO JEDNO SETKÁNÍ NEDOSTAČUJE…
 • Nabízím tři výše zmíněná setkání s létáním a akrobacií navíc…
 • Půjdeme ještě hlouběji a hlouběji a hlouběji
 • A vylétneme výš…

Přidejte si mě na Facebook

Reference

Co mám napsat o Honzovi? No jsou 2 cesty. Buď to napíšu jednou větou a nebo… no… více větami :-) Začnu jednou. Honza prakticky vždycky trefí do černého!! :-) A to by mohlo stačit, ne? Ale to by zase byla škoda. A ono se i lehké dovysvětlení může hodit. To, že Honza trefuje do černého je zároveň zárukou, že Vás to téměř vždy nasere :-) A tady se to dělí, tady je bod zlomu ;-) Kdo nasrajnej zůstane, ten se nikam neposune a ten za Honou ani nemusí chodit, protože mu nemá co dát. No a ten, komu po kratším či delším čase (to je fuk) dojde, že má pravdu a že důvod nasranosti je jen a jen to, že se Honzovi podařilo najít Vaše bolavé a slabé místo, pak vznikne úžasný, magický prostor pro další společnou, ale hlavně vlastní práci na sobě a úplně jiný, lepší a hlavně opravdovější život. Váš život!! Není to vždycky jednoduchý a někdy to trvá, než si to člověk přizná, ale stojí to za to. Vždycky!!

Martin Langrhudebník

Měla jsem za sebou pár kurzů pole dance, svoji tyč v obýváků a asi tak sto tísíc na stavebním spoření. Když jsem se setkala s Honzou a řekla mu o své vizi - provozovat taneční studio, které bude propojovat lidi s jejich vášní - podpořil mě na plné čáře. Přicházely velké pochyby - co když to nevyjde, co když nakoupím tyče za půl milionu a pak se na nich budu točit sama a ještě zkrachovalá. Tehdy mi Honza řekl jednu z nejzásadnějších vět, které mi změnily můj přístup k podnikání "Dokud to nezkusíš, nikdy se nedozvíš, jak to bude. Ano, třeba zkrachuješ, ale je lepší mít tu zkušenost než celý život přemítat o tom, jaké by to asi bylo..." Dnes vlastním dvě taneční studia, kolem mě je spousty báječných lidí, které jsem kvůli svému podnikání potkala a za něž jsem vděčná. Před pěti lety mě inspiroval člověk s úplně jiné branže a se zcela jinými životními zkušenostmi než jsou ty mé-udělat ten první nejdůležitější krok. Nechte se inspirovat také - stojí to totiž za to.

Zuzana Kňavováchoreografka a majitelka tanečního studia